Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Všeobecná a stálá platnost

Vzhledem ke zkušenostem s vandalskými činy nejen u nás, ale i v sousedních domech B a C,  prosíme každého o maximální všímavost na dění v domě,  zejména v dopoledních a večerních hodinách. Nezbytná je důslednost při zavírání všech dveří, včetně garážových po vyjetí autem -  nezavírají se automaticky, ale jen pomocí dálkového ovládání. 

                                                                                                                                                                                    Informace v bodech

 * VÝTAH : Ohleduplnost   k výtahu nutná. Při transportu nákladu chraňte, prosím, stěny a podlahu kabiny papírem, kartónem aj.

Při dodávkách si dozorujte přepravovaný náklad.

Udržování čistoty je samozřejmostí.

Pro kočárky, dětské tříkolky i kola je určena prostorná Kočárkárna. Při neopatrné přepravě dochází k odření laku kabiny výtahu.  Buďme, prosím, opatrní k našemu společnému vlastnictví a majetku.

* ODPADKY :   Máme celkem 4 kontejnery a tento stav, vzhledem k počtu BJ, odpvídá normě. Rovněž frekvence odvozu je dostačující. Odpadky položené mimo kontejnery se při odvozu neodváží !!  Víka kontejnerů musí být přiklopena,  jinak je vyčnívající odpad odstraněn  pracovníky na zem.

Na tříděný odpad využívejte, prosím, nádoby umístěné u  silnice směrem k  domu "C ", cca 20 metrů od našeho  domu - viz. Fotoalbum.    

*Osvětlení sklepy : Při opouštění sklepa nezapomínejte zamykat a zhasínat - nejsou instalovány časové vypínače osvětlení.

 * Kočárkárna-upozornění : Máte-li někdo v kočárkárně věci, které tam zjevně nepatří a nejsou určeny k "vyhození", tak si je, prosím, odneste nebo označte jménem. Byl proveden úklid v levé části a vše odvezeno jako  odpad na náklady vlastníků.

*Schodišťová plošina pro bezbariérový přístup mezi domy B a C je zatím "MIMO PROVOZ". Sdělení o tomto rozhodnutí vydal "provozovatel"  tohoto zařízení. Bližší informace pro uživatele u správce nemovitosti.

 

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář